اسم وزارت ارشاد تغییر می‌کند

محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات ،ت و در جمع خبرنگاران گفت: جزیره قشم بزرگ‌ترین جزیره کشور است و روز گذشته تفاهم نامه جامع را با مناطق آزاد امضا کردیم که در این راستا زمین خوبی برای ساخت دهکده جدید فناوری‌های نوین فرهنگی اختصاص داده خواهد شد.

اسماعیلی با بیان اینکه لایحه تغییرات ساختاری و، فرهنگ و ارشاد اسلامی همراه سایر بخش‌ها آماده کرده ایم، چون قانون برنامه هفتم نیز به ما این موضوع را تکلیف می‌کند؛ گفت: بحث اصلاح ساختار‌های فرهنگی و هنری کشور در این قانون پیش بینی شده و متولی کار نیز و، فرهنگ و ارشاد است؛ این موضوع با هماهنگی سازمان اداری و استخدامی کشور صورت می‌گیرد. بحث تغییر اسم و، خانه نیز در همین لایحه پیش بینی شده است، اما اسم پیشنهادی را اجازه دهید کار جلو برود.

وی در پاسخ به پرسشی درباره شکایت از شبکه‌های معاند به دلیل از هم پاشیده شدن نهاد خانواده‌ها هم گفت: این موضوع را بخش‌های مرتبط در و، ارتباطات علی القاعده باید دنبال کرده باشند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره انتخابات هم بیان کرد: در این زمینه علی رغم همه تبلیغات، مردم با روی ،ه برخورد می‌کنند و نظرسنجی‌ها و افکارسنجی‌ها هم نشان می‌دهد طی روز‌های جاری اقبال مردم افزایش پیدا کرده است ،ت هم با همه وجود در خدمت برگزاری با شکوه انتخابات است شاید در همه دوره ها، ،تی نداشته باشیم که مسئول اجرای کار باشد، ولی خودش هیچ گرایش سیاسی، حزبی، جناحی و باندی را در انتخابات اعمال نکرده باشد.

وی ادامه داد: ،ت با تدبیر رئیس جمهور کاملا به بحث مشارکت گسترده پرداخت و خودش را از جناح‌های سیاسی و دخالت در لیست‌ها کنار کشید رسانه‌ها به این موضوع توجه کرده و از این رویکرد ،ت در رسانه‌ها گفته شود؛ هیچ حرفی در رسانه‌ها از موضع ،ت نیست و همه می‌دانند ،ت صرفا برایش موضوع مشارکت گسترده مهم است و بستر را هم برای این موضوع فراهم کرده است.

منبع: ایرنا

منبع: http://khabark،dro.com/fa/news/715457/%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D9%88%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%A7%D8%AF-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%DA%A9%D9%86%D8%AF