خیانت یاسین بونو به الهلال!

رو،مه سعودی اسپورت نوشت که این احتمال وجود دارد که یاسین بونو الهلال را به مقصد ریورپلاته آرژانتین ، کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از سعودی اسپورت، یاسین بونو یکی از آماده‌ترین و بهترین دروازه‌بان‌های حال حاضر فوتبال جهان است.

بونو در سال ۲۰۲۳ نمایش خیره کننده‌ای داشت و به همراه آلیسون بکر و تیبو کورتوا نامزد ،ب ،وان بهترین دروازه‌بان سال جهان بود که البته در نهایت نتوانست این جایزه بزرگ را به دست آورد.

این دروازه‌بان مراکشی در گفت‌وگویی که با شبکه TYC آرژانتین داشت از دو رویای بزرگ  خود سخن به میان آورد و گفت: من در شرایط کنونی دو رویای دارم؛ نخست این‌که بتوانم با تیم ملی فوتبال مراکش قهرم، در جام ملت‌های آفریقا را به دست آورم و دوم این‌که در آینده فرصت بازی با پیراهن ریورپلاته را به دست آورم.

رو،مه سعودی اسپورت نوشت که این اظهار نظر یاسین بونو نشان می‌دهد که او این توانایی را دارد که به الهلال خیانت کند و این تیم را به مقصد لیگ آرژانتین ، کند.

یاسین بونو در سال ۲۰۲۲ توانست با تیم ملی فوتبال مراکش به نیمه نهایی جام جه، صعود کند. او در الهلال نمایش خیره کننده‌ای داشته است و بهترین دروازه‌بان لیگ ،ستان در نیم فصل دوم بود. این دروازه‌بان مراکشی در رده بندی بهترین بازیکنان جهان در سال ۲۰۲۳ که توسط مجله فرانس فوتبال اعلام شد در رده سیزدهم قرار گرفت.

منبع: http://khabark،dro.com/fa/news/710179/%D8%AE%DB%8C%D8%A7%D9%86%D8%AA-%DB%8C%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D9%88%D9%86%D9%88-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D9%84%D9%87%D9%84%D8%A7%D9%84