دستگیری یکی از متهمان باند کلاهبرداری میلیاردی در تهران

یکی از متهمان باند کلاهبرداری ،ید خودروهای صفر کیلومتر در غرب تهران بازداشت شد.

  به گزارش سایت قطره و به نقل ازباشگاه خبرنگاران؛ رییس پلیس پیشگیری تهران از دستگیری یکی از متهمان اصلی باند کلاهبردار فروش خودرو های صفر کیلومتر در غرب تهران خبر داد و گفت: تاکنون 60 نفر از مال باختگان شناسایی و کارشناسان ارزش ریالی اموال کلاهبرداری شده را 4 هزار میلیارد ریال اعلام ،د.

  وی با بیان اینکه ماموران در تحقیقات و پی جویی های انتظامی هویت و مخفیگاه متهمان را شناسایی ،د افزود: تیم مجربی از ماموران پس از اخذ مجوز قضایی به مخفیگاه متهمان مراجعه و یکی از متهمان اصلی پرونده را در محل دستگیر و تعدادی از مدارک مربوط به این کلاهبرداری نیز در محل کشف شد.

  رییس پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: متهم 38 ساله در تحقیقات اولیه به بزه انتسابی و کلاهبرداری با ،وان فروش خودرو های صفر کیلومتر با همدستی چند نفر دیگر به نحوی که از برندگان خودرو های صفر کیلومتر حواله آن ها را ،یداری و سپس به چند نفر می فروختند معترف و تا کنون 60 نفر از مال باختگان شناسایی و به کلانتری مراجعه کرده اند.

– ” متهم 38 ساله در تحقیقات اولیه به بزه انتسابی و کلاهبرداری با ،وان فروش خودرو های صفر کیلومتر با همدستی چند نفر دیگر به نحوی که از برندگان خودرو های صفر کیلومتر حواله آن ها را ،یداری و سپس به چند نفر می فروختند معترف و تا کنون 60 نفر از مال باختگان شناسایی و به کلانتری مراجعه کرده اند.

متهم 38 ساله در تحقیقات اولیه به بزه انتسابی و کلاهبرداری با ،وان فروش خودرو های صفر کیلومتر با همدستی چند نفر دیگر به نحوی که از برندگان خودرو های صفر کیلومتر حواله آن ها را ،یداری و سپس به چند نفر می فروختند معترف و تا کنون 60 نفر از مال باختگان شناسایی .

  سرهنگ موقوفه ای با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش کلاهبرداری صورت گرفته را 4 هزار میلیارد ریال اعلام ،د ،وان کرد: متهم به مرجع قضایی معرفی و تحقیقات بیشتر برای دستگیر سایر متهمان و شناسایی مال باختگان ادامه دامه دارد.

  سرهنگ جلیل موقوفه ای در تشریح این خبر گفت: در پی دریافت اخبار و دریافت شکایات متعدد و مشابه در خصوص کلاهبرداری شرکتی با ،وان فروش خودرو های صفر کیلومتر در غرب تهران رسیدگی به موضوع را تیمی از ماموران کلانتری تهرانسر بر عهده گرفتند.

  این مقام انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: از شهروندان عزیز درخواست دارم جهت ،ید خودرو حتما از منابع معتبر اقدام نمایند تا در دام این سودجویان قرار نگیرند.

کلید واژه ها: صفر کیلومتر – کلاهبردار – کیلومتر – کلاهبرداری – خودرو – فروش خودرو – رییس پلیس پیشگیری تهران – تهران – متهم – کلاهبرداری میلیاردی – متهمان – غرب تهران – پلیس پیشگیری تهران – یکی از – برندگان – ،یداری – دستگیری – شناسایی – تحقیقات – باند – فروش – ،ید – پلیس پیشگیری – حواله – رییس پلیس – میلیاردی – دیگر – کلانتری – پیشگیری – بازداشت


منبع: https://www.ghatreh.com/news/nn65357190/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%AA%D9%87%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D9%86%D8%AF-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%87%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D8%A7%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86