دست درازی شیطان صفت به زن تهرانی جلوی بچه‌اش! – اندیشه معاصر

بله، 2 سال قبل که پرونده تشکیل شده به شلاق محکوم شدم و حکم نیز اجرا شد.

زن جوان که هدف این اقدام هولناک سارق شیطان صفت قرار گرفته به خبرنگار رکنا گفت: همراه فرزند 4 ساله ام برای ،ید از خانه خارج شدیم و در زمان بازگشت این پسر جوان شروع به ایجاد مزاحمت برای من کرد که من از ترس به سرعت به سمت خانه حرکت می کردم و او قدم به قدم مرا تعقیب می کرد تا اینکه در نزدیکی خانه دیگر او را ندیدم اما وقتی در خانه را باز کردم و وارد پارکینگ خانه شدم پسر جوان با هل دادن در مانع بسته شدن در شد.

من برای دزدی نرفته بودم قصد آزار و اذیت زن جوان را داشتم.

الان به چه جرمی دستگیر شدی؟

فیلم شما که وارد خانه شدی وجود دارد علت چیست؟

اشتباه کردم و دیگر دست به این کارها نمی زنم.

این مقام انتظامی ادامه داد: در تحقیقات مید، و بررسی دوربین های مداربسته موفق به سرنخ های پلیسی شدند و در ادامه تحقیقات مشخص شد که متهم با اطلاع از شناسایی شدنش اقدام به فروش خودرویش کرده تا ردی از خود به جا نگذارد این در حالی بود که ماموران کلانتری 149 با اقدامات فنی و پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه متهم شده و در یک عملیات غافلگیرانه این سارق که سابقه تجاوز در پرونده اش دارد دستگیر شد.

حرف آ،؟

محکوم شدی؟

تهمت تجاوز به من زده بودند.

اشتباه کردم.

نمی دانم، اشتباه کردم.

اندیشه معاصر را در اینستاگرام دنبال کنید.

چرا قصد این کار را داشتی؟

سرهنگ عباس محمدخ، سرکلانتری دهم پلیس پیشگیری تهران گفت: روز 12 مرداد ماه امسال خبری مبنی بر سرقت به ،ف در محله امامزاده حسن به ماموران کلانتری 149 امامزاده حسن مخابره شد و تیمی از ماموران برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

او افزود: ماموران در تحقیقات پی بردند که زن جوان همراه فرزندش برای ،ید از خانه خارج می شود اما در زمان بازگشت پسر جو، برای زن جوان ایجاد مزاحمت کرده و زم،که زن جوان همراه فرزندش قصد ورود به خانه را داشته از پشت به سمت آنها حمله کرده و وارد ساختمان شده و پس از کتک کاری با زن و فرزند 4 ساله اش و آزار آنها اقدام به سرقت گردنبند طلا زن جوان کرده و پا به فرار گذاشته است.

انتهای پیام/*
منبع: https://www.ghatreh.com/news/nn65286341/%D8%AF%D8%B3%D8%AA-%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B4%DB%8C%D8%B7%D8%A7%D9%86-%D8%B5%D9%81%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%D8%B2%D9%86-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AC%D9%84%D9%88%DB%8C-%D8%A8%DA%86%D9%87-%D8%A7%D8%B4%21

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، دست درازی شیطان صفت به زن تهر، جلوی بچه‌اش!.  شیطان تهران که یک بار سابقه تجاوز دارد دوباره اقدام به کار شیطان صفتی کرد. این شیطان یکبار بخاطر تجاوز محکوم به شلاق شده است. شیطان تهر، این بار برای یک زن که همراه فرزندش بود ایجاد مزاحمت کرد. این جوان شیطان صفت تاکید می کند برای سرقت وارد خانه نشده و قصد آزار و اذیت داشته که موفق نبوده است.

سابقه داری؟

بنا بر این گزارش، متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس تهران قرار دارد.

زن جوان همراه فرزندش بود چطور به خودت اجازه دادی این کار را انجام بدهی؟

زن جوان ادامه داد: سرقت گردنبند برای من اهمیت زیادی ندارد اما ضربه روحی که به من و فرزندم زده شده قابل جبران نیست و از مقام قضایی می خواهم که این متهم به سزای اعمالش برسد تا دیگر دست به این کارها نزند.

او افزود: پسر جوان من و فرزندم را زد و قصد آزار مرا داشت که شروع به جیغ و فریاد کردم و از صاحبخانه مان کمک خواستم که پسر جوان در یک لحظه اقدام به سرقت گردنبندم کرد و با سرعت پا به فرار گذاشت.

تهمت دزدی زدند.

من قصد داشتم شماره تلفنم را به او بدهم.

ترس از شیطان تهر،

چطور این کار به ذهنت رسید؟

پشیم، شیطان صفت تهر،

پسر جوان که یک سابقه تجاوز در پرونده اش دارد ادعا می کند که قصدش دزدی نبوده و تنها برای آزار به زن تهر، نزدیک شده است.

برای عضویت در کانال اندیشه معاصر کلیک کنید.