دعوت از طراحان خلاق برای طراحی روی بدنه اف‌ایکس

 

به گزارش خبرخودرو، فونی،، به‌،وان نامی پیشرو در صنعت خودرو، راه‌اندازی کمپین هنری با محوریت محصول آینده‌گرا و جوان‌پسند خود ی،ی اف‌ای، را اعلام کرده است. این مسابقه طراحی که هنرمندان مشتاقانه منتظر آن هستند، از طراحان حرفه‌ای و آماتور دعوت می‌کند تا خلاقیت خود را به نمایش بگذارند و به جذابیت آینده‌نگر خودرو فونی، اف‌ای، کمک کنند.

شرایط شرکت در مسابقه:

در کمپین هنری فونی، اف‌ای،، محدودیتی برای شرکت طراحان حرفه‌ای و آماتور وجود ندارد و از مخاطبین با هر پیشینه‌ای در حوزه‌ی هنر استقبال می‌شود.

مضامین مورد نظر: روح جو، و آینده گرایی

کمپین هنری فونی، به دنبال طرح هایی است که ماهیت آینده را به تصویر می‌کشند و با روحیه‌ای پرتکاپو، مخاطب نسل جوان را هدف قرار می‌دهند. خلاقیت، در حکم ستاره راهنماست و طراحان تشویق می‌شوند تا مفاهیم خود را با نوآوری، پویایی و جذابیت برای جوانان القا کنند.

طرح‌ها باید به شکل مفاهیمی برای خطوط براق و زیبایی شناسی مدرن فونی، اف‌ای، باشند. فقط ارسال‌های دیجیتال مورد بررسی قرار می‌گیرند و هر شرکت‌کننده می‌تواند حدا،ر سه اثر ارسال کند. اصالت آثار، موضوع اساسی است و طرح‌ها باید کاملا عاری از نقض حق چاپ یا علامت تجاری باشند.

ابعاد خودرو، مشخصات فنی طرح‌ها و نحوه ارسال

ابعاد خودروی اف‌ای، (طول*عرض*ارتفاع) به شرح زیر است:

۴۴۰۰ x ۱۸۳۰ x ۱۵۸۸

آثار ارسالی باید در قالب JPG با وضوح ۳۰۰ DPI در ابعاد کاغذ A۰ و حجم هر فایل باید کمتر از ۵۰ مگابایت در محیط رنگی CMYK باشد. شرکت‌کنندگان می‌توانند با بارگذاری آثار خود در لینک زیر نسبت به شرکت در کمپین اقدام نمایند.

https://fownix.com/fx-design-campaign/

بازه زم، ارسال آثار

دوره ارسال از یکم دی‌ماه شروع شده، سی‌ام دی‌ماه به پایان می‌رسد و متأسفانه امک، برای رسیدگی به ارسال‌های دیرهنگام وجود ندارد.

جوایز هیجان انگیز در انتظار بهترین‌ها

فونی، به سه طرح برجسته که توسط هیئتی از کارشناسان هنری این برند و جامعه طراحی انتخاب شده‌اند، جایزه می‌دهد. جوایز به اندازه خود طرح‌ها خارق‌العاده خواهند بود:

نفر اول : مبلغ ۱۰۰۰ دلار + امکان استخدام در واحد گرافیک فونی،

نفر دوم : مبلغ ۷۰۰ دلار

نفر سوم : مبلغ ۵۰۰ دلار

نفرات چهارم الی دهم: اهدای لوح تقدیر

معیارهای داوری: جایی که هنر با نوآوری روبرو می‌شود

طرح‌ها بر اساس اصالت، پایبندی به تم آینده‌گرا، جو، و جذابیت بصری کلی ارزیابی می‌شوند و اطمینان حاصل می‌شود که با هویت آوانگارد فونی، اف‌ای، هماهنگ هستند. هیئت داوران متشکل از نمایندگان محترم فونی، و متخصصان طراحی ماهر است. تصمیمات آنها نهایی و ا،ام آور است و اطمینان می دهد که شایسته‌ترین طرح‌ها به درستی شناخته می‌شوند.  کلیه طرح‌های ارسالی در مرحله اول توسط داوران بررسی شده و تعداد ۱۰ نفر از میان آنها جهت ارسال فایل ۳D از طریق صفحه رسمی اینستاگرام فونی، اعلام می‌شوند. نفرات برتر، جهت اعلام برنده نهایی به مراسم دعوت خواهند شد.

بازی منصفانه و شفاف: سلب مسئولیت

شرکت‌کنندگان به فونی، حق استفاده، اصلاح و ت،یر طرح‌ها را برای اه، تبلیغاتی می‌دهند. همچنین، فونی، این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که قو،ن مسابقه را به صلاحدید خود لغو کرده یا تغییر دهد. شرکت کنندگان متعهد می‌شوند که از این مقررات پیروی کنند و تصمیمات اتخاذ شده توسط فونی، را بپذیرند.

به دنبال شروع کمپین، علاقه‌مندان می‌توانند جهت ،ب اطلاعات بیشتر و  شرکت در مسابقه به وبسایت رسمی فونی، به آدرس www.fownix.com مراجعه کنند. اسامی نفرات برگزیده در بهمن ماه از طریق صفحه رسمی اینستاگرام فونی، اعلام می گردد و اعطای جوایز در اسفندماه با برگزاری مراسم در جایگاه نمایش این خودرو صورت خواهد پذیرفت.

همانطور که کمپین هنری فونی، اف‌ای، شروع به کار می‌کند، از همه ذهن‌های خلاق دعوت می‌شود تا در شکل دادن به آینده سبک خودرویی همراه شوند. با فونی، اف‌ای، تخیل خود را آزاد کنید، اثری پاک نشدنی بگذارید و بخشی از تحول در صنعت خودرو باشید.

منبع: http://khabark،dro.com/fa/news/709807/%D8%AF%D8%B9%D9%88%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D8%A7%D9%86-%D8%AE%D9%84%D8%A7%D9%82-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D8%A8%D8%AF%D9%86%D9%87-%D8%A7%D9%81%E2%80%8C%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B3