قیمت ۲۰۶ تیپ پنج به ۳۶۵ میلیون تومان رسید

چندی پیش هم، اسد ،ی، نایب‌رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو تهران گفت: افزایش قیمت دلار و کمبود عرضه دو خودروی کوییک و شاهین به بازار، باعث افزایش قیمت خودروها شده است و به ندرت ،ید و فروش در بازار صورت می‌گیرد. البته برخی از خودروها، مانند تیبا به علت عرضه زیاد اخیر آن، با کاهش جزئی قیمت هم همراه شده است. اما بازار خودروهای خارجی کاملا در رکود است و ،ید و فروشی در آن صورت نمی‌گیرد.

پراید ۱۱۱ با قیمت ۲۰۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد. پراید ۱۳۱ نیز با قیمت ۱۸۰ میلیون تومان عرضه می‌شود. دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ نیز با قیمت ۴۰۴ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

جدیدترین قیمت تیبا، پراید، دنا، شاهین، کوییک و انواع پژو  | تارا اتوماتیک ۶۰۳ میلیون تومان شد

او افزود: از طرفی دیگر، تورم موجود در کشور هم یکی دیگر از عوامل افزایش قیمت خودرو در ماه‌های گذشته بود. در نتیجه پیش‌بینی می‌شود که قیمت خودرو هم‌گام با رشد تورم، افزایش داشته باشد.

تارا اتوماتیک هم امروز با قیمت ۶۰۳ میلیون تومان ،ید و فروش می‌شود و نسبت به دیروز یک میلیون تومان گران شد.

پیش‌بینی قیمت خودرو در روزهای آینده

 


منبع: https://www.ghatreh.com/news/nn65272762/%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%AA%DB%8C%D9%BE-%D9%BE%D9%86%D8%AC-%D8%A8%D9%87-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%AF

پژو ۲۰۷ اتومات اکنون در قیمت ۶۰۰ میلیون تومان ،ید و فروش می‌شود.

قیمت خودروهای پرطرفدار چند؟

قیمت ۲یلیون تومان رسید

۲۰۶ تیپ پنج نیز در بازار کشور تا نرخ ۳۶۵ میلیون تومان پیش رفت.

او افزود: پیش‌بینی می‌شود بازار در شش ماه دوم سال هم به همین روند رکود تورمی خود ادامه دهد. اما اگر واردات به مرحله اجرایی نرسد و عرضه خودرو دوباره کم شود، بازار با افزایش مجدد قیمت‌ها مواجه خواهد بود.

یه گزارش گروه اقتصادی یکتا،قیمت خودرو صفر داخلی روز ‌چهارشنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۱ با تغییراتی همراه شد.

تیبا هاچ‌بک‌ پ، هم‌اکنون در محدوده ۲۱۴ میلیون تومان قیمت دارد. پژو ۲۰۶ تیپ دو مدل ۱۴۰۱ اکنون در قیمت ۳۰۸ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

سعید مدنی، مدیرعامل ،ق سایپا گفت: اقتصاد کشور به سیاست گره خورده است. هر اتفاق سیاسی که بیفتد، باعث نوسان قیمت دلار می‌شود و قیمت خودرو هم تحت تاثیر نرخ ارز با نوساناتی همراه خواهد شد.